Deze pasta is snel klaar te maken met ingrediƫnten die bij ons standaard in huis aanwezig zijn.
Zet een grote pan met water op en breng dit aan de kook. Bak ondertussen de spekjes. Rooster de pijnboompitten in een aparte koekenpan zonder olie of boter totdat ze bruin zijn. Let op dat ze niet aanbranden, dit gaat namelijk opeens heel snel.
Snij de tomaten, komkommer en paprika in handzame porties. Deze worden rauw gegeten als bijgerecht.
Voeg de fusilli toe aan de pan met kokend water. Het aantal minuten is afhankelijk van het soort fusilli en staat op de verpakking. Giet de pasta zoda hij gaar is.
Voeg de pesto toe aan de pasta en roer het geheel goed door. Schep de pasta op de borden en verdeel de gebakken spekjes en de geroosterde pijnboompitten.
Zet een bord met een ruime hoeveelheid aan tomaten, komkommer en paprika op tafel en een bakje met olijven.
Zonder kaas | Met kaas | Met bier | Kip met pesto | Vis zonder knoflook | Rundvlees met wijn | Vegetarisch met noten en kaas | Kip zonder knoflook |